eTwinning.gr   |   eTwinning live   |   Twinspace   |   Groups   |   Elearning Labs   |   eTwinning.net

Ημερίδες

Τηλεκπαιδεύσεις

Mini Course Δεκεμβρίου: "Ενσωμάτωση Συνεργατικών Δραστηριοτήτων στα eTwinning έργα" Επιλογή εκπαιδευτικών

Επιλέχθηκαν με σειρα προτεραιότητας και όσοι πληρούσαν τα σχετικά κριτήρια οι:

Όνομα Επώνυμο Σχολική μονάδα
Σοφία Λυκοδήμου 2ο Γυμνάσιο Γρεβενών
Αικατερίνη  Κωστάκη  2ο Γυμνασιο Νικαιας
Ελένη Πρίτσα 1ο &12o δήμ.σχ.Καρδίτσας
Αργύρης  Καραλιόλιος  2ο δημοτικό σχολείο Γρεβενών 
Γεωργία  Πέζου 3ο Γυμνάσιο Περιστερίου
Σοφία Αδάμου Δημ.Σχχολείο Περίστασης,Πιερία
Χριστόφορος Πουλίζος Δημοτικό Σχολείο Σταυρακίου Ιωαννίνων
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΡΙΓΚΟΛΗ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Anna Liviaki Δ.Σ. ΜΑΛΕΜΕ
Κορνηλια Κουντουρη 3ο Γυμνασιο Κορινθου
Αικατερίνη Αποστολοπούλου 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Ηλιάνα Παπαντώνη 1ο  2/Θ Νηπιαγωγείο Ιτέας
Μαρία Ιωαννίδου 8ο Νηπιαγωγείο
Τιανταφυλλιά Βράνα ΓΕΛ Μούδρου
Χριστίνα Πανταζή Νηπιαγωγείο
Μαρία Χατζηγιώση Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Πανεπιστημίου Μακεδονίας
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΤΣΙΔΟΥ 2 ΔΣ ΜΗΛΕΩΝ - ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
Γεωργία Μανέτα 5ο δημοτικό σχολείο Βόλου
ΣΤΕΛΛΑ ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΓΕΛ ΤΥΧΕΡΟΥ
Kωνσταντινιά Μυλωνά Γυμνάσιο  Κορησού
Βάσω Οικονομίδου ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Σοφία Καραμήτρου Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΕΛΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
Πασχαλίνα Τετράδη 1ο Δ.Σ. Παλαιοκάστρου
ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΛΙΑ 4ο ΔΗΜ.ΣΧ.Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΕΒΕΛΙΑΝΑΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΠΑΜΙΧΟΥ Μ/ΚΟ ΜΑΣΤΑΝΛΗ
Μαρία Σαββοπούλου 5/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΑΡΜΑΖΗ ΔημΣχΞηρολιμνης Κοζανης
 Αναστασιος Ροβυθακης Δημ Σχ Τσοτυλιου
Παναγιώτα Κουφοβασίλη Νηπιαγωγείο Αρριανών
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΖΑΜΟΥ Π.Π. ΓΕΛ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ
Λιάκου Χαρίκλεια 18ο Δημοτικό Σχολείο Καρδίτσας
Γλυκερία Γκουβάτσου 11ο ΓΕΛ Περιστερίου
Σταματία Σταμάτη 7ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
ΘΕΟΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗ 5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
Αντιγόνη Καρύτσα Γυμνάσιο & Λ.Τ. Βερδικούσας
Stella Spanou 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού
ΜΑΤΙΝΑ ΚΑΡΜΑΖΗ ΔΗΜ ΣΧ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
maria georgiadou 1 γ/σιο Ρόδου
Jiota Kritharioti Δημοτικό Σχολείο Αγιών Παρασκιών
ΒΑΓΙΑ ΣΕΡΕΤΗ ΓΕΛ ΙΑΣΜΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΠΙΛΛΗΡΗ 1ο Γυμνάσιο Καλύμνου
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Ελευθερία Γουγούση 5ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΟΓΙΑ 3ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΡΙΑ ΣΙΟΜΠΟΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ
Στυλιανή Γίδαρη 6ο Νηπιαγωγείο Κατερίνης
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΙΩΤΑΚΗ 1ο Δ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΛΑΣ 1ο ΕΚ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΑΜΤΣΙΟΥΡΗ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΘΡΑΚΑ-ΚΟΝΤΟΥ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Παρασκευή Χρυσοβαλάντου Ζαγγογιάννη 7ο Δημοτικό Χίου
Παναγιώτης Ιωαννίδης Γυμνάσιο Ορμύλιας
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΑΝΤΗ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
Ειρήνη Λεκκού 1ο Γυμνάσιο Σάμου
Ευριπίδης Χατζηπαρασκευάς 3ο Λύκειο Μυτιλήνης