eTwinning.gr   |   eTwinning live   |   Twinspace   |   Groups   |   Elearning Labs   |   eTwinning.net

Ημερίδες

Τηλεκπαιδεύσεις

Δημοσιοποίηση προσωρινού πίνακα επιλεγέντων εκπαιδευτικών και πίνακα επιλαχόντων εκπαιδευτικών στο εθελοντικό σώμα εκπαιδευτικών- «πρεσβευτών» της δράσης eTwinning από 01/05/2020 έως 31/12/2020

Μετά το πέρας της προθεσμίας υποβολής ενστάσεων, ανακοινώνεται ο προσωρινός πίνακας επιλεγέντων εκπαιδευτικών, καθώς και ο πίνακας επιλαχόντων εκπαιδευτικών για τη συμμετοχή τους στο εθελοντικό σώμα εκπαιδευτικών- «πρεσβευτών» της δράσης ηλεκτρονικής αδελφοποίησης σχολείων eTwinning για την περίοδο 01/05/2020 έως 31/12/2020  σύμφωνα με το με αρ.  πρωτ . 44114/Η1/08-04-2020 (ΑΔΑ: Ω2ΝΙ46ΜΤΛΗ-ΓΜΙ) έγγραφο με θέμα: «Πρόσκληση για νέο εθελοντικό σώμα Ελλήνων πρεσβευτών eTwinning για την περίοδο 01/05/2020 έως 31/12/2020».

 

 

Ι. ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΕΓΕΝΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΛΑΔΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ Η΄ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

1

ΤΖΙΤΖΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

2

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

3

ΛΙΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

10 ΔΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

4

ΔΟΓΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

5

ΡΕΛΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΡΑΛΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

6

ΣΥΒΑΚΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΚΑΙ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

7

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΚΑΙ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8

ΓΚΕΝΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΕΛ ΠΕΝΤΑΠΟΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ, ΣΕΡΡΩΝ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

9

ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΠΕ07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ, ΣΕΡΡΩΝ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

10

ΣΑΡΙΓΚΟΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΏΝ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ, ΠΙΕΡΙΑΣ, ΠΕΛΛΑΣ

11

ΚΟΥΖΟΥΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

1ο ΔΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ, ΗΛΕΙΑΣ

12

ΜΠΕΚΙΡΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ, ΗΛΕΙΑΣ

13

ΜΥΛΩΝΑ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΠΕ88.04-ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

14

ΣΑΜΟΥΤΙΑΝ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ

ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΦΩΚΙΔΑΣ, ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΕΥΒΟΙΑΣ

15

ΚΟΥΓΙΟΥΡΟΥΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.ΣΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ, ΕΒΡΟΥ

16

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ, ΞΑΝΘΗΣ, ΔΡΑΜΑΣ

17

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ

ΑΡΓΥΡΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

4ο ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

18

ΚΑΤΣΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

19

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ, ΓΡΕΒΕΝΩΝ

20

ΓΑΛΛΟΥ

ΖΩΗ

ΠΕ78-ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

21

ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑ

ΖΗΣΟΥΛΑ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

22

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΛΑΣΙΘΙΟΥ

23

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

5ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΛΑΣΙΘΙΟΥ

24

ΣΚΟΡΔΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΡΗΤΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ, ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25

ΖΑΝΤΡΑΒΕΛΗ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, ΠΡΕΒΕΖΑΣ, ΑΡΤΑΣ

26

ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, ΠΡΕΒΕΖΑΣ, ΑΡΤΑΣ

27

ΠΕΖΑΡΟΥ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

14ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΛΕΥΚΑΔΑΣ

28

ΧΟΥΛΙΑΡΑ

ΞΑΝΘΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΖΑΣ

ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, ΖΑΚΥΝΘΟΥ

29

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

MAΡΙΑ

ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

30

ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

ΙΙ. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΛΑΔΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ Η΄ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

1

ΠΕΤΡΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ

ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

2

ΚΥΡΟΔΗΜΟΥ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

11ο Δ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

3

ΤΣΑΠΑΡΑ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

4

ΛΑΚΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΕΛ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 'ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ'

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

5

ΓΑΛΑΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΚΑΙ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

6

ΡΩΣΣΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΚΑΙ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

7

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΙΟΛΑΝΤΑ

ΠΕ03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

1ο ΕΠΑΛ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ, ΠΙΕΡΙΑΣ, ΠΕΛΛΑΣ

8

ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΕ07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ, ΗΛΕΙΑΣ

9

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ84-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ

3Ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ, ΗΛΕΙΑΣ

10

ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

3ο ΔΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΦΩΚΙΔΑΣ, ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΕΥΒΟΙΑΣ

11

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ, ΕΒΡΟΥ

12

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΥΠΕΡΜΑΧΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

12ο ΔΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ, ΞΑΝΘΗΣ, ΔΡΑΜΑΣ

13

ΘΕΜΕΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

10ο Δ. Σ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

14

ΤΣΕΓΓΕΛΙΔΟΥ

ΕΥΘΑΛΙΑ

ΠΕ87.01-ΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΚΑΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ  ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ8701 ΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

15

ΜΑΝΕΤΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

2ο ΔΣ ΜΗΛΕΩΝ-ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

16

ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΛΑΣΙΘΙΟΥ

17

ΚΑΒΒΑΔΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΕ03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί τα ονόματα των οποίων περιλαμβάνονται στους ως άνω πίνακες να αποστείλουν φάκελο με τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε ηλεκτρονική μορφή (αρχεία pdf) στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. έως και την Παρασκευή 8 Μαΐου 2020.

Σε περίπτωση που κάποιος εκπαιδευτικός δεν αποστείλει όλα τα δικαιολογητικά που αναφέρει στην αίτησή του με τα οποία δικαιολογείται η μοριοδότησή του ή τα αποστείλει εκτός της προαναφερθείσας προθεσμίας, η θέση θα καλύπτεται από τον επόμενο σύμφωνα με τη μοριοδότηση εκπαιδευτικό.

Σημειώνεται ότι σε περίπτωση που δεν καλυφθούν οι θέσεις των πρεσβευτών σε όλες τις περιφέρειες, η ΕΥΥ διατηρεί το δικαίωμα επαναπροκήρυξης θέσεων για συγκεκριμένες περιφέρειες.

Μετά την εξέταση των δικαιολογητικών, η επιτροπή αξιολόγησης θα προχωρήσει στην κατάρτιση του οριστικού πίνακα επιλεγέντων εκπαιδευτικών  που θα συμμετέχουν στο εθελοντικό σώμα εκπαιδευτικών- «πρεσβευτών» της δράσης ηλεκτρονικής αδελφοποίησης σχολείων eTwinning για την περίοδο 01/05/2020 έως 31/12/2020 και στη δημοσίευσή της σχετικής απόφασης ορισμού τους στην ιστοσελίδα http://www.eτwinning.gr .