eTwinning.gr   |   eTwinning live   |   Twinspace   |   Groups   |   Elearning Labs   |   eTwinning.net

Ημερίδες

Τηλεκπαιδεύσεις

Ορισμός μελών εθελοντικού σώματος εκπαιδευτικών - «πρεσβευτών» της δράσης eTwinning για την περίοδο 01/05/2020 έως 31/12/2020

Ορίζουμε τους παρακάτω εκπαιδευτικούς ως πρεσβευτές για την προώθηση της ευρωπαϊκής δράσης eTwinning:

Σχετικό αρχείο 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΛΑΔΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ Η΄ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

1

ΤΖΙΤΖΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

2

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

3

ΛΙΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

10 ΔΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

4

ΔΟΓΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

5

ΡΕΛΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΡΑΛΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

6

ΣΥΒΑΚΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΚΑΙ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

7

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΚΑΙ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8

ΓΚΕΝΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΕΛ ΠΕΝΤΑΠΟΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ, ΣΕΡΡΩΝ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

9

ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΠΕ07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ, ΣΕΡΡΩΝ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

10

ΣΑΡΙΓΚΟΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΏΝ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ, ΠΙΕΡΙΑΣ, ΠΕΛΛΑΣ

11

ΚΟΥΖΟΥΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

1ο ΔΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ, ΗΛΕΙΑΣ

12

ΜΠΕΚΙΡΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ, ΗΛΕΙΑΣ

13

ΜΥΛΩΝΑ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΠΕ88.04-ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

14

ΣΑΜΟΥΤΙΑΝ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ

ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΦΩΚΙΔΑΣ, ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΕΥΒΟΙΑΣ

15

ΚΟΥΓΙΟΥΡΟΥΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.ΣΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ, ΕΒΡΟΥ

16

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ

ΑΡΓΥΡΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

4ο ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

17

ΚΑΤΣΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

18

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ, ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19

ΓΑΛΛΟΥ

ΖΩΗ

ΠΕ78-ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

20

ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑ

ΖΗΣΟΥΛΑ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

21

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΛΑΣΙΘΙΟΥ

22

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

5ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΛΑΣΙΘΙΟΥ

23

ΣΚΟΡΔΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΡΗΤΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ, ΡΕΘΥΜΝΟΥ

24

ΖΑΝΤΡΑΒΕΛΗ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, ΠΡΕΒΕΖΑΣ, ΑΡΤΑΣ

25

ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, ΠΡΕΒΕΖΑΣ, ΑΡΤΑΣ

26

ΠΕΖΑΡΟΥ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

14ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΛΕΥΚΑΔΑΣ

27

ΧΟΥΛΙΑΡΑ

ΞΑΝΘΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΖΑΣ

ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, ΖΑΚΥΝΘΟΥ

28

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

MAΡΙΑ

ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

29

ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

 

Pin It

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.