eTwinning.gr   |   eTwinning live   |   Twinspace   |   Groups   |   Elearning Labs   |   eTwinning.net

Ημερίδες

Τηλεκπαιδεύσεις

Ορισμός μελών εθελοντικού σώματος εκπαιδευτικών - «πρεσβευτών» της δράσης eTwinning για την περίοδο 01/05/2020 έως 31/12/2020

Ορίζουμε τους παρακάτω εκπαιδευτικούς ως πρεσβευτές για την προώθηση της ευρωπαϊκής δράσης eTwinning:

Σχετικό αρχείο 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΛΑΔΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ Η΄ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

1

ΤΖΙΤΖΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

2

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

3

ΛΙΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

10 ΔΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

4

ΔΟΓΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

5

ΡΕΛΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΡΑΛΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ, ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ

6

ΣΥΒΑΚΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΚΑΙ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

7

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΤ. ΚΑΙ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8

ΓΚΕΝΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΕΛ ΠΕΝΤΑΠΟΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ, ΣΕΡΡΩΝ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

9

ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΠΕ07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ, ΣΕΡΡΩΝ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

10

ΣΑΡΙΓΚΟΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΏΝ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ, ΠΙΕΡΙΑΣ, ΠΕΛΛΑΣ

11

ΚΟΥΖΟΥΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

1ο ΔΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ, ΗΛΕΙΑΣ

12

ΜΠΕΚΙΡΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ, ΗΛΕΙΑΣ

13

ΜΥΛΩΝΑ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΠΕ88.04-ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

14

ΣΑΜΟΥΤΙΑΝ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ

ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΦΩΚΙΔΑΣ, ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΕΥΒΟΙΑΣ

15

ΚΟΥΓΙΟΥΡΟΥΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.ΣΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ, ΕΒΡΟΥ

16

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ

ΑΡΓΥΡΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

4ο ΔΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

17

ΚΑΤΣΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

18

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ, ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19

ΓΑΛΛΟΥ

ΖΩΗ

ΠΕ78-ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

20

ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑ

ΖΗΣΟΥΛΑ

ΠΕ02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

21

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΛΑΣΙΘΙΟΥ

22

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΠΕ86-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

5ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΛΑΣΙΘΙΟΥ

23

ΣΚΟΡΔΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΡΗΤΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ, ΡΕΘΥΜΝΟΥ

24

ΖΑΝΤΡΑΒΕΛΗ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΠΕ06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, ΠΡΕΒΕΖΑΣ, ΑΡΤΑΣ

25

ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, ΠΡΕΒΕΖΑΣ, ΑΡΤΑΣ

26

ΠΕΖΑΡΟΥ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

14ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΛΕΥΚΑΔΑΣ

27

ΧΟΥΛΙΑΡΑ

ΞΑΝΘΗ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΖΑΣ

ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, ΖΑΚΥΝΘΟΥ

28

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

MAΡΙΑ

ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

29

ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

 

Pin It