eTwinning.gr   |   eTwinning live   |   Twinspace   |   Groups   |   Elearning Labs   |   eTwinning.net

Ημερίδες

Τηλεκπαιδεύσεις

Επιλογή εκπαιδευτικών για το μάθημα «Τα πνευματικά δικαιώματα και η σημασία αναφοράς των πηγών που χρησιμοποιούμε στο Διαδίκτυο»

Επιλέχθηκαν με σειρά προτεραιότητας και όσοι πληρούν τα σχετικά κριτήρια οι:


ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΡΑΝΙΔΗ ΔΑΣΚΑΛΩΝ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΜΗΣ
ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΙΒΛΟΥ
ΑΝΝΑ ΛΙΒΙΑΚΗ ΔΑΣΚΑΛΑ Δ.Σ. ΜΑΛΕΜΕ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΑΣΚΑΛΑ 43ο Δ.Σ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΡΑΛΙΑ ΘΩΜΑ ΔΑΣΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΜΑΡΙΑ ΚΟΚΟΣΙΔΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΟΒΛΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΔΑΣΚΑΛΑ 6ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ  ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΑΡΙΔΟΥ ΔΑΣΚΑΛΩΝ 4/Θ ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΟΚΟΥ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΙΑΤΟΥΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ Α ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ 3 ΔΗΜ. ΣΧ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑ 29ο Δ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ
ΗΛΙΑΣ ΤΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ ΡΑΔΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΕΛ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΘΑΣΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΘΑΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΜΑΡΟΓΕΝΕΙΟ ΕΠΑΛ ΣΑΜΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΛΑΧΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑ 13ο ΔΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ ΡΑΔΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 4ο ΓΕΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ ΔΟΥΡΑΛΑ ΔΑΣΚΑΛΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΕΛΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΑΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ 1ο ΓΕΛ ΚΈΡΚΥΡΑΣ
ΕΛΕΝΗ ΞΥΛΟΥΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 1ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 1ο ΠΕΠΑΡΗΘΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΡΟΖΙΔΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 2ο ΓΕΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΡΕΤΗ ΣΤΡΑΦΙΩΤΟΥ  ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΒΑΛΕΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΟΥ 
ΟΛΓΑ ΠΑΪΖΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 3 ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ
ΙΔΡΙΣ ΧΑΣΑΝ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΜΕΙΟΝ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧ. ΚΑΛΑΜΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΔΟΥΛΟΥΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΙΜΤΖΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 1ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΦΥΣΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ
ΣΟΦΙΑ ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ
ΧΡΥΣΗ ΑΓΓΙΔΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑ 6ο ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΦΥΣΙΚΟΣ 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΞΑΡΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 6ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΕΡΣΑ ΚΟΤΣΟΝΟΥΡΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΞΕΡΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΣΙΩΡΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ 1/ΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΆΣΤΡΟΥΣ
ΕΛΕΝΗ ΠΛΕΣΤΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ

2ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΙΓΝΑΤΙΑ ΚΝΙΚΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ 1ο 2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΤΕΑΣ