eTwninning.gr   |   eTwinning live   |   Twinspace   |   Groups   |   Elearning Labs   |   eTwinning.net

Ημερίδες

Τηλεκπαιδεύσεις

Επιλογή Εκπαιδευτικών για το μάθημα: ««Web 2.0 εργαλεία για το σχεδιασμό και την υλοποίηση συνεργατικών έργων eTwinning για εκπαιδευτικούς Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης»

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία επιλογής των 100 εκπαιδευτικών που θα συμμετέχουν στο διαδικτυακό μάθημα: « Web 2.0 εργαλεία για το σχεδιασμό και την υλοποίηση συνεργατικών έργων eTwinning για εκπαιδευτικούς Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης». Επιλέχθηκαν οι 100 πρώτοι εκπαιδευτικοί, οι οποίοι πληρούν τις προϋποθέσεις συμμετοχής (εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με μικρή εμπειρία σε eΤwinning προγράμματα (0-1 έργα). Οι εκπαιδευτικοί θα ενημερωθούν με email για τα επόμενα βήματα.

 

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ

Σχολείο που υπηρετείτε

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ

7ο Γυμνάσιο Αγρινίου

Σταματία

Μιχαλοπούλου

2ο Γυμνάσιο Σάμου

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΕΒΕΝΤΕΚΙΔΟΥ

ΓΕΛ ΦΙΛΙΑΤΩΝ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΛΑΒΡΑΝΟΣ

ΕΕΕΕΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Αλέξανδρος

Λαζαρίδης

2ο Πειραματικό Γυμνάσιο Αθηνών

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

1ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΝΕΖΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΑΣΤΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΘΑΝΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ

2ο ΓΕΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΚΟΚΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤΕΦΑΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΑΓΝΑΝΤΩΝ

ΗΛΙΑΣ

ΤΑΝΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ

1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ

ΠΑΥΛΟΣ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΙΟΝΙΑ

ΚΑΛΩΤΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΟΚΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΚΟΥΣΟΥΡΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΒΟΛΙΜΩΝ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΛΤΣΑΚΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΑ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΛ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΑΚΑΡΓΙΑ

8 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΙΚΌΛΑΟΣ

ΜΑΝΆΡΑΣ

4ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΚΟΝΤΑ

ΓΕΛ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΩ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ

ΜΟΤΣΙΑ

ΓΕΛ ΨΑΧΝΩΝ

ΚΑΡΙΝΑ

ΜΠΙΣΛΕ-ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ

4ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΣΟΥΜΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΥΓΚΟΥΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΥ

3ο Γυμνάσιο Σπάρτης

ΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΠΑΛ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΜΟΚΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

Σοφια

Γκεμιση

Άγιος Ιωσήφ (Saint Joseph)

ΒΙΚΥ

ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ

4ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΣΠΑΝΟΥ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΠΑΛ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΟΛΓΑ

ΒΛΟΥΧΑΚΗ

2ο ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΑΣΙΑΛΗ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΑΠΑΔΩΝ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΑΡΙΑ

ΡΕΝΤΖΗ

ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΠΑΖΟΥΚΗ

4ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΜΑΝΤΖΟΣ

1ο ΓΥΜΝAΣΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΤΡΑΠΑΖΗΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΥΡΥΔΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΑΝΝΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΤ ΛΕΙΨΩΝ

ΖΩΗ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ Λ.Τ. ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΚΙΝΗΣ

3ο Γυμνάσιο Δράμας

ΗΒΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΠΩΝ

ΘΩΜΑΣ

ΣΙΑΦΑΚΑΣ

2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΕΥΔΟΞΙΑ

ΚΑΤΡΑΝΤΣΙΩΤΗ

14 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ

ΦΛΩΡΕΤΤΑ

ΣΥΚΙΩΤΗ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΡΓΥΡΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΡΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΚΑΡΑΠΑΥΛΟΥ

14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΔΑΦΝΗ

ΜΕΙΜΑΡΙΔΟΥ

14ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

ΞΑΝΘΑΚΗ

ΕΠΑΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΣΙΑΡΑΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΥΡΑΝΟΥ

ΕΠΑΛ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΠΟΘΗΤΑΚΗ

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ

Ελένη

Γκούμα

2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΑΠ. ΕΚΠ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΟΥΜΠΕΚΗ

11ο & 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

 ΛΕΒΑΝΤΑ

ΜΥΛΩΝΑ

ΜΠΕΛΛΕΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

ΜΙΝΩΣ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΓΛΑΙΑ

ΒΟΥΖΑ

2o ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΥΘΑΛΙΑ

ΕΜΠΕΡΙΑΔΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΤΣΙΟΤΣΟΣ

ΓΕΛ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΑΘΗΝΑ

ΠΑΤΣΕΑΔΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΔΟΒΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΒΟΥΤΣΙΝΑ

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΑΖΙΩΤΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΖΑΜΠΑΡΑΚΗΣ

2ο ΕΠΑΛ Αλεξανδρούπολης

 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΑΒΟΡΙΑΝΑΚΗΣ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΖΗΣΟΥΛΑ

ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑ

2ο ΓΕΛ Φαρσάλων

ΣΟΦΙΑ

ΜΩΡΑΙΤΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟΥ

Μοσχούλα Καλλιρόη

Δουρή

2ο ΓΕΛ Μοσχάτου

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΓΕΡΟΥΣΗ

8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΕΡΑ

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΕΛΕΝΗ

ΠΛΕΥΡΑ

3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΝΤΑΚΑΛΕΤΣΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΦΑΤΣΕΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΘΗΡΩΝ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΡΩΝ

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

ΞΑΝΘΑΚΗ

ΕΠΑΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΑΡΙΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ

ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΑΝΝΕΤΑ

ΤΑΝΤΣΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΨΩΜΟΣ

ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ