eTwinning.gr   |   eTwinning live   |   Twinspace   |   Groups   |   Elearning Labs   |   eTwinning.net

Ημερίδες

Τηλεκπαιδεύσεις

Επιλογή εκπαιδευτικών που θα συμμετέχουν στο Online Contact Seminar, 17-23 Νοεμβρίου 2014

Σε συνέχεια της εκδήλωσης ενδιαφέροντος για συμμετοχή στο Online eTwinning Contact Seminar (σεμινάριο εξεύρεσης συνεργατών) που θα διεξαχθεί από τις 17 έως τις 23 Νοεμβρίου 2014, δήλωσαν συμμετοχή οι παρακάτω 41 καθηγητές Πληροφορικής. Επιλέγονται να παρακολουθήσουν οι πρώτοι 10 με βάση τον αριθμό της αίτησης (ID) οι οποίοι διδάσκουν σε σχολικές μονάδες Β/θμιας εκπαίδευσης και δήλωσαν ότι θα ξεκινήσουν νέο έργο με κάποιον από τους εκπαιδευτικούς της Γερμανίας. Όσοι έχουν επιλεγεί εμφανίζονται στον παρακάτω πίνακα με κόκκινο χρώμα.

Α/Α ID ONOMA ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1 6 Χριστίνα Γεωργουλάκη 8o Γυμνάσιο Νέας Σμύρνης
2 9 ΣΤΕΛΛΑ ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ  ΓΕΛ Τυχερού
3 12 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΕΒΕΛΙΑΝΑΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4 13 Γεωργία Παναγιωτοπούλου 1o Γυμνάσιο Μεσολογγίου
5 14 Γεώργιος Αραμπατζής Πρότυπο Πειραματικό ΓΕΛ Πανεπιστημίου Μακεδονίας
6 16 Γεώργιος Δοξαριώτης 6o ΓΕΛ Λάρισας & 9ο ΓΕΛ Λάρισας
7 20 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Γ.Λ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ
8 21 Ευάγγελος Κυρατζόγλου 5ο 12θ/ιο Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
9 23 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 21ο Δ.Σ. Βόλου
10 33 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΑΛΕΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
11 37 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΛΑΣ 1ο ΕΚ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
12 38 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΤΡΑΚΑ ΓΕΝΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΛΑΣ
13 39 Χαράλαμπος Παπαφλωράτος 1o Εσπερινό ΕΠΑΛ Περιστερίου
14 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
15 47 Φιλάρετος Παπαβραμίδης Εκπαιδευτήρια ΠΛΑΤΩΝ Κατερίνης
16 55 ΠΑΥΛΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ
17 56 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ  1o Γυμνάσιο Κέρκυρας
18 58 Σοφία Βάθη 1ο ΕΠΑΛ Θήβας
19 61 ΜΑΡΙΑ ΠΟΠΗ 1ο ΕΠΑΛ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
20 68 PETROS TSINTZOS ΚΕΣΥΠ ΘΕΡΜΗΣ
21 69 Μαρία Τζούμα 2ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης
22 73  Μιχάλης Ντουλάκης Γυμνασιο Αλικιανου
23 77 ΑΝΝΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Κέρκυρας
24 86 Γεωργία Κοτσιανίδου 1ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ
25 91 Ανδρέας Μήταλας 1o ΓΕΛ Κω
26 93 Αθηνα Κοκκορη 6ο Γυμνάσιο Χαιδαριου
27 94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1ο Γυμνάσιο Ταύρου
28 98 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΣ Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
29 101 Σάββας Αργυρού ΓΕΛ νέας μακρης
30 102 Σάββας Αργυρού ΓΕΛ νέας μακρης
31 104 Ελένη  Ρώσσιου Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
32 107 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
33 110 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΛΙΩΝ
34 118 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ 1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
35 124 Ελισάβετ Ρώτα Γενικό Λύκειο Νάξου
36 130 ΟΛΓΑ ΤΑΣΣΗ 6o ΕΠΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
37 135 Παναγιώτα Καραμούζη 7 ΕΠΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
38 139 Ιωάννης Κοκκινίδης ΓΕΛ Βελβεντού
39 141 Δέσποινα Αναργυρίδου 2ο ΕΠΑΛ Γιαννιτσών
40 142 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
41 148 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΕΤΑΣ ΓΕΛ ΕΛΕΟΥΣΑΣ & 3ο ΕΠΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ